پرفروش ترین لوازم جانبی موبایل در ایران

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. پرفروش ترین لوازم جانبی موبایل در ایران

به عنوان یک فروشگاه لوازم جانبی گوشی باید بدانید کدام لوازم جانبی فروش بیشتری دارند. باید پرفروش ترین لوازم جانبی موبایل مخصوصا در ایران را بشناسید و آن‌ها را در فروشگاه‌تان داشته باشید تا بتوانید فروش بیشتری را تجربه کنید. در ضمن سرمایه اولیه راه اندازی فروشگاه لوازم جانبی هم در ابتدای کار محدود است و باید لوازم جانبی پرفروش را در اولویت قرار دهید.

در حقیقت این محصولات پرفروش، مهم‌ ترین لوازم جانبی موبایل برای فروشگاه‌های لوازم جانبی هستند. چون تقاضای بیشتری دارند و افراد زیادی به دنبال خرید آن هستند. هر سال هم چیزهای جدیدتری روی بورس می‌آید و خواهان بیشتری دارند. در ادامه به پرفروش ترین لوازم جانبی گوشی موبایل در سال جاری خواهیم پرداخت.

پرفروش‌ ترین لوازم جانبی موبایل کدامند؟

مهم ترین لوازم جانبی موبایل شامل موارد زیر هستند:

 • انواع قاب، کاور و گارد گوشی
 • انواع گلس
 • انواع کیف گوشی
 • باتری و شارژر انواع گوشی‌ها

تقریبا در تمام فروشگاه‌ها می‌توان این لوازم جانبی را پیدا کرد. اما می‌دانید که چندین مدل قاب داریم. گلس‌های مختلف توسط برندهای مختلف تولید و عرضه شده‌اند. حتی شارژرهای مختلفی هم داریم. باتری‌ها هم در مدل‌های اورجینال و کپی عرضه می‌شوند. اجازه بدهید چند مثال بزنیم.

فکر می‌کنید چند مدل قاب داریم؟

 • قاب ژله ای یا TPU
 • قاب سیلیکونی
 • قاب پارچه ای
 • قاب چوبی
 • قاب توری
 • کاور چرمی
 • کاور 360 درجه
 • گارد ضدضربه
 • قاب حصیری
 • قاب با طرح‌های مختلف

هر برندی هم قاب‌های مخصوصی دارد. مثلا قاب ضدضربه برند نیلکین با قاب ضدضربه اسپیگن یا مدل بتمن متفاوت است. قاب 360 درجه نیلکین با قاب 360 درجه GKK تفاوت‌های زیادی دارد. پس باید بدانید که دقیقا کدام مدل از این قاب‌ها را خریداری کنید تا بیشتر بفروشید. به همین دلیل سراغ آمارها می‌رویم و پر فروش ترین لوازم جانبی را بررسی خواهیم کرد تا ببینیم کدام مدل خواهان بیشتری دارد.

1. قاب ژله ای موبایل

قاب ژله ای در هر فروشگاهی وجود دارد. تقریبا همه ما یک بار از آن استفاده کرده‌ایم. یکی از دلایل پرفروش بودن قاب ژله ای یا همان قاب TPU قیمت مناسب آن است. در ضمن حالتی نرم دارد و به دلیل خاصیت ارتجاعی‌اش قابلیت آنتی‌شوک یا ضدضربه هم دارد. (از این ویژگی‌ها برای معرفی و فروش بیشتر قاب ژله ای استفاده کنید. تکنیک های فروش لوازم جانبی را هم بخوانید.) قاب ژله‌ای در مدل‌های مختلف و با طرح‌های متنوع عرضه می‌شود. مدل‌های شفاف آن محبوبیت بیشتری دارند. مدل رنگی، دو رنگ، چند رنگ و همچنین اکلیکی هم گزینه‌هایی هستند که کاربران زیادی به دنبال آن هستند.

2. قاب سیلیکونی موبایل

قاب سیلیکونیقاب سیلیکونی به دلیل نرمی و لطافتی که دارد خواهان بیشتری دارد. از طرفی رنگ‌بندی خاصی هم دارد. استایلی فانتزی دارد و همه آن را دوست دارند. در طرح‌های ساده و یا گیردار عرضه می‌شود. آمارها نشان می‌دهد که این قاب هم بین کاربران بیش از سایر قاب‌ها استفاده می‌شود. (یک نکته مهم اینکه این قاب معمولا کمی زود کثیف می‌شود. چون قاب جذابی است. کاربران دوست ندارند قاب دیگری را جایگزین آن کنند و معمولا مجددا یک قاب سیلیکونی دیگر خریداری می‌کنند.)

3. گلس 2.5D‌ یا 2.5 بعدی

عمر گلس‌های تخت تمام شده است. چون اکثر گوشی‌های جدید صفحه نمایش خمیده دارند و وجود یک گلس تخت روی صفحه نمایش خمیده ظاهر ناخوشایندی دارد. از طرفی لبه‌های گوشی بیشتر از هر جای دیگری در معرض خطر هستند. یعنی کاربران باید حتما گلسی استفاده کنند که لبه‌ها را به خوبی پوشش دهد. برخی کاربران از وجود این گلس‌ها خبر ندارند. شما می‌توانید با این معرفی ساده به آن‌ها بگویید که خرید گلس 2.5 بعدی به نفع آن‌هاست و امنیت گوشی را چندین برابر می‌کند. آمار وبسایت‌های اینترنتی نشان می‌دهد که میزان جستجو و خرید این مدل گلس‌ها بیشتر از سایر مدل‌هاست.

4. گلس نانو مایع

گلس نانو در سال‌های اخیر بین مردم رواج پیدا کرده است. یک قطره نانو که روی صفحه گوشی خشک می‌شود و دیگر خبری از گلس هم نیست. معمولا گلس نانو بعد از یک سال از بین می‌رود و کاربران باید مجددا به گوشی‌شان گلس نانو بزنند. گلس نانو ضخامت بسیار کمتری در مقایسه با سایر گلس‌ها دارد. هیچ تاثیری روی کیفیت و وضوح تصاویر ندارد و در حال حاضر اکثر فروشگاه‌های لوازم جانبی این نوع گلس را برای گوشی‌های مختلف دارند و جزو پرفروش ترین لوازم جانبی موبایل است.

5. گلس پرایوسی

گلس پرایوسیگلس ضدجاسوسی یا گلس حریم خصوصی هم خواهان زیادی دارند. اکثر افراد در مترو، اتوبوس و جاهای عمومی اطلاعات شخصی و یا اطلاعات کاری‌شان را رد و بدل می‌کنند و دوست ندارند اطرافیان صفحه نمایش گوشی آن‌ها را ببینند. به همین دلیل گلس پرایوسی گزینه خوبی است تا جلو دید زدن بقیه را بگیرند.

6. کیف چرمی

همه جنس چرم را دوست دارند. جنس چرم با هر تیپ و استایلی همخوانی دارد و به دلیل دوام بالایی که دارد آسیب نمی‌بیند. کیف چرمی معمولا در دو مدل زیپ‌دار و کلاسوری عرضه می‌شود. مدل زیپ‌دار آن به دلیل سختی کار کردن با آن خواهان زیادی ندارد. کیف چرمی مدل کلاسوری و کیف چرمی با حالت باز شو از بغل بیشتر از بقیه کیف‌ها به فروش می‌رسد.

7. قاب ضدضربه

قیمت گوشی‌ها با توجه به بالا رفتن قیمت دلار افزایش زیادی داشته است. در نتیجه همه دوست دارند از گوشی‌شان محافظت کنند. قاب ضدضربه با اینکه صد در صد ضدضربه نیست اما می‌تواند جلو برخی ضربات محکم به گوشی را بگیرد. مثلا اگر گوشی از دست شما بیفتد احتمال اینکه آسیب ببیند. کمتر است. کاربران دوست دارند از این قاب‌ استفاده کنند.

8. باتری اورجینال و های‌کپی

باتری گوشی‌های مختلف جزو لوازم جانبی ضروری برای فروشگاه شماست. برخی گوشی‌ها باتری غیرقابل جداشدن دارند. یعنی باتری آن‌ها جدا نمی‌شود. باتری گوشی هم عمر محدودی دارد و معمولا بعد از مدتی ظرفیت آن افت می‌کند. برخی کاربران هم از شارژرهای بی‌کیفیت استفاده می‌کنند که باعث می‌شود باتری زودتر آسیب ببیند. به همین دلیل هر فروشگاه لوازم جانبی باید انواع باتری اورجینال گوشی‌ها را داشته باشد. باتری اورجینال برخی گوشی‌ها هم قیمت زیادی دارد و ممکن است برخی کاربران به دنبال باتری های‌کپی باشند و باید این مورد را هم در نظر داشته باشید.

9. شارژر اورجینال

با توجه به اینکه در حال حاضر بسیاری از کاربران اهمیت شارژر اورجینال را می‌دانند و دوست ندارند که باتری گوشی‌شان آسیب ببیند معمولا شارژر اورجینال را ترجیح می‌دهند. با اینکه شارژر اورجینال قیمت بیشتری نسبت به سایر باتری‌ها دارد اما کاربران ارزش شارژر اورجینال را می‌دانند و ترجیح می‌دهند با هزینه بیشتر شارژری باکیفیت تهیه کنند تا باتری گوشی آسیبی نبیند.

10. هندزفری بلوتوث

هندزفری بلوتوثیهندزفری‌های بلوتوثی حالا طرفداران بیشتری نسبت به مدل‌های سیمی دارند. این هندزفری‌ها جزو پرفروش ترین لوازم جانبی موبایل در ایران هستند. هندزفری بلوتوثی اپل با نام ایرپاد و هندزفری‌های سامسونگ مدل گلکسی بادز جزو محبوب‌ترین‌ها هستند. البته قیمت بالایی دارند. هندزفری‌های ارزان‌تر مانند جبرا، جی‌بی‌ال و … هم نسبت به سال‌های قبل کمی افت فروش داشته‌اند. هندزفری تک‌گوش هم نسبت به سابق فروش کمتری دارد. هندزفری‌های بی‌سیم دور گردنی مثل سری Level سامسونگ گزینه‌های پرفروشی هستند که می‌توانید در فروشگاه‌تان به راحتی به فروش برسانید.

جمع بندی

اگر قصد خرید لوازم جانبی موبایل عمده را دارید پایاک این لوازم جانبی پرفروش را با قیمت مناسب در اختیار شما قرار می‌دهد تا هم بیشتر بفروشید و هم بیشتر سود کنید. انواع لوازم جانبی گوشی عمده و همچنین لوازم جانبی ساعت هوشمند به صورت عمده در اختیار شما قرار می‌گیرند و می‌توانید همین الان تماس بگیرید تا از قیمت‌های استثنایی و همچنین شرایط همکاری با ما مطلع شوید. این فرصت استثنایی را از دست ندهید.

فهرست

لیست لوازم جانبی عمده موبایل و ساعت هوشمند، به همراه عکس و اطلاعات کامل را در اینستاگرام پایاک ببینید و سفارش دهید.

testtest